shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

Dyqani Labëria FC

Më shumë

ANËTARËSIA

Zgjidh paketën

Anëtar Nderi

10000 L/viti

•Marrja e lajmeve më të fundit rreth klubit.
•Mundësia për të parë direkt të gjitha ndeshjet e kampionatit të ekipit të parë dhe ekipeve të moshave.
•10% zbritje për blerjet në dyqanin online të Labëria FC.

Abonent Ndeshjeje

300 L/ndeshje

•Marrja e lajmeve më të fundit rreth klubit.
•Mundësia për të parë direkt një ndeshje të ekipit të parë ose të ekipeve të moshave.

Mbështetës i Klubit

Falas

•Marrja e lajmeve më të fundit.
•10% zbritje për blerjet në dyqanin online të Labëria FC.

Lajmet e Fundit

Lexo te gjitha lajmet

TABELA RENDITJES

Team P
1 MALIQI 66
2 KF BUTRINTI 60
3 FC LABËRIA 57
4 KS DEVOLLI 43
5 KF NAFTËTARI 38
6 FK TEPELENA 30
7 SHS ALBPETROL 27
8 SHS PËRMETI 27
SHIKO ME SHUME
Could not authenticate you.

Post Nga Media Sociale

  Ndeshjet & Rezultatet

  KF Butrinti 1 VS 0 Labëria FC
  Labëria FC 1 VS 0 KS Devolli
  Labëria FC 2 VS 2 KF Butrinti
  KF Naftëtari 0 VS 2 Labëria FC
  Labëria FC 6 VS 1 FK Skrapari
  FC Gramozi 0 VS 4 Labëria FC
  Labëria FC 0 VS 1 Maliqi
  FK Tepelena 0 VS 2 Labëria FC
  Labëria FC 3 VS 2 KF Devolli
  FK Delvina 0 VS 1 Labëria FC
  Shiko më shumë

  Video