shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

FT: DEVOLLI 0-2 LABERIA

Mbyllet ndeshja ne Bilisht, Laberia korr fitoren e 4 kete kampionat kunder nje kundershtari te veshtire.

Fabio Dhrami dhe Kejson Kumanaku shenuan ne cdo pjese duke i dhene avantazhin Laberise.

Argent Halili i vuri kycin portes labe duke pritur nje penallti ne minuten e 89 dhe mbajtur rezultatin e paprekur