shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

U-17 FT: SHKENDIJA 0-2 LABERIA

⚽️ G.Osmeni 20″
⚽️ M.Dhrami 57″

Laberia triumfoi 0-2 perball Shkendija Dr ne nje 90 minutesh te luftuar nga te dy ekipet. Laberia ariti te kaloi ne avantazh ne minuten e 20 me ane te nje goli te bukur nga ana e Gani Osmei . Pjesa e pare u mbyll me rezultatin 1-0 . Ne pjesen e dyte Laberia luftoi per te mbajtur te pa prekur porten ku ne minuten e 57 Memo Dhrami shenoi golin e dyte per Laberin dhe te parin personal. Keshtu Laberia kalon nje raundin e dyte te Kupes se Shqiperis ku do te pres te njohi kundershtarin e rradhes.

FORZA DJEMA!!!
FORZA LABERIA!!!
🟡⚪️⚫️