shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

Seanca Stervitore

Laberia ka perfunduar seancen e fundit stervitore te zhvilluar ne oren 12:00 ne Kompleksin Laberia nen drejtimin e Trajnierit Arlind Rustemi dhe Sherif IdrizajLaberia do te luaj ndeshjen e pare zyrtare ne kete kompleks ku neser do te presi Gramozin per te zhvilluar takimin e Javes se 11 te Kategorise se Dyte.

Ndeshja do te transmetohet direkt ne stadiumin virtual Laberia FC TV ne Facebook per anetaret dhe mbeshtetesit e klubit.

FORZA DJEMA!!!
FORZA LABERIA!!!
🟡⚪️⚫️