shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

Labëria FC 1-0 KF Bulqiza

Mbyllet ndeshja na Kamez, Laberia fiton 1- 0 ndaj Bulqizes dhe ve doren ne trofeun per kampionin e kategorise se trete. Caushaj shenoi ne minuten e 70 pas nje asisti nga Enkelajdo Kamberaj. BRAVO DJEMA!!!FORZA LABERIA!!!