shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

Portieri Fadil Spahiu

Fadil Spahiu portieri qe debutoi ne Kategorin e Trete me Laberin duke aritur ngjitjen ne Kategorin e Dyte.Pas disa muajsh ka debutuar ne ndeshjen e kampionatit kunder Gramozit ku tregoi edhe nje here performacen e tij te shkelqyer duke e mbajtur porten e pa prekur dhe duke i dhuruar ekipit te tij 3 pike te vlefshme per vazhdimesin drejt objektivit ngjitjes ne Kategorine e Pare.

FORZA DJEMA!!!
FORZA LABERIA!!!
?⚪️⚫️