shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

Abonent Ndeshjeje

Abonent Ndeshjeje

300 L

Për personalizime pagesa është 500 lekë ekstra dhe paguhet kur dorëzohet produkti në dorë!

SKU: MBESHTETES-M Kategori:

Përshkrim

  • Marrja e lajmeve më të fundit rreth klubit.
  • Mundësia për të parë direkt një ndeshje të ekipit të parë ose të ekipeve të moshave.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim.

Bëhu i pari që vlerëson “Abonent Ndeshjeje”