shopping-bag 0
Artikujt : 0
Totali : L
Shiko Shportën Kasa

Anëtar Nderi

Anëtar Nderi

10,000 L

Për personalizime pagesa është 500 lekë ekstra dhe paguhet kur dorëzohet produkti në dorë!

SKU: ANETAR-M Kategori:

Përshkrim

  • Marrja e lajmeve më të fundit rreth klubit.
  • Mundësia për të parë direkt të gjitha ndeshjet e kampionatit të ekipit të parë dhe ekipeve të moshave.
  • 10% zbritje për blerjet në dyqanin online të Labëria FC.

Vlerësime

Nuk ka asnjë vlerësim.

Bëhu i pari që vlerëson “Anëtar Nderi”